Uzupełnij poniżej formularz, aby złożyć zamówienie na pełną wersję NavnixPro 2020. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 30-to dniową wersję demonstracyjną naszego oprogramowania wypełnij formularz zamówienia demo, który znajduje się tutaj. Program sprzedawany jest wyłącznie firmom, których przedmiotem działalności jest wynajem. Aby zamówić program NavnixPro 2020 wypełnij wszystkie puste pola oraz wybierz opcję abonamentu lub opłatę jednorazową.

 
   
*  Oświadczam, iż zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez spółkę Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie. Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.
*  Akceptuję regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez spółkę Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie. Tekst regulaminu dostępny jest tutaj.
*  Wyrażam zgodę na nawiązanie kontaktu przez Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

 

Wybierz opcję zakupu programu NavnixPro: *