Uzupełnij poniżej formularz aby złożyć zamówienie na pełną wersję NavnixPro 2020. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na 30-to dniową wersję demonstracyjną naszego oprogramowania wypełnij formularz zamówienia demo który znajduje się tutaj. Program sprzedawany jest wyłącznie firmą związanym z wynajmem. Aby zamówić program NavnixPro 2020 wypełnij wszystkie puste pola oraz wybierz opcję abonamentu lub opłatę jednorazową.

 
   
*  Akceptuję regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez spółkę Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie. Tekst regulaminu dostępny jest tutaj.
*  Oświadczam, iż zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez spółkę Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie. Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.
*  Wyrażam zgodę na nawiązanie kontaktu przez Synergis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Skawinie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

 

 

Wybierz opcję zakupu programu NavnixPro: *